В Америці знайшли гараж з десятками ретроавтомобілів та запчастинами до них

У штаті Пенсільванія, США, виявили величезний склад, який буквально переповнений рідкісними ретро-автомобілями з різних епох — починаючи з 1920-х.

Як пише Business Insider, власник цих автомобілів помер в 2018 році, після чого його родичі і виявили склад — раніше вони про його існування навіть не здогадувалися.

Чоловік почала колекціонувати автомобілі ще в 1961-му і продовжував поповнювати свій гараж до кінця дев’яностих. Причому він купував моделі не якоїсь конкретної марки, а ті, які йому подобалися і на той момент були в продажу.

Власник навіть купив окрему ділянку в лісі площею 3,5 гектара, щоб побудувати там ангар для своїх автомобілів. В основному в колекції представлена американська класика, проте є дві Volkswagen Beetle.

Всього на складі виявили 50 автомобілів. Крім цього, весь ангар був завалений запчастинами для цих машин. Сім’я колишнього власника звернулася до автора ютуб-каналу IronTrap Garage з проханням допомогти продати автомобілі — тепер чоловік готує їх до різних аукціонів. Він же і записав невеликий огляд цього складу.