Таксист сховав у машині камери для заглядання під спідниці пасажирок | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Таксист сховав у машині камери для заглядання під спідниці пасажирок

taxic6e

У Гонконзі винесли вирок колишньому водієві Uber, який знімав пасажирок прихованими камерами. Про це повідомляє видання South China Morning Post.

У вересні 2018 року поліцейські зупинили 44-річного водія для перевірки на алкоголь і помітили, що його телефон показує пасажирку, сплячу на задньому сидінні. При огляді автомобіля в спинці одного з крісел знайшли дві камери, розташовані таким чином, щоб заглядати жінкам під спідниці.

Компанія Uber відшкодувала сплячої пасажирці витрати на поїздку, за час якої водій 13 разів зняв її на відео. Також у чоловіка знайшли 870 роликів про інших жінок, яких він підвозив. Всі вони були зняті без їх відома.

На початку березня водій визнав провину в порушенні громадських пристойності і приватному візництва без ліцензії. Чоловік стверджує, що знімав відео для власного задоволення, і пояснив це тим, що 10 років не займався сексом з дружиною. Через викриття він втратив роботу, після чого йому довелося продати автомобіль і оголосити про банкрутство.

Суд оштрафував його на дві тисячі гонконзьких доларів (17 тисяч рублів) і засудив до позбавлення волі на два місяці.

У 2016 році повідомлялося, що поліція міста Орем в штаті Юта зловила квадрокоптер, який зависав перед вікнами чужих будинків і знімав те, що відбувається в спальні або туалеті. Його власником виявився раніше засуджений за вуайерізм.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.