Кермо і гальма — головне в автомобілі | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Кермо і гальма — головне в автомобілі

remont-rulevogo-upravlenya

Кермо і гальма — головне в автомобілі. За їх добробутом водії стежать дуже уважно. З ремонтом тут категорично не можна баритися.Ремонт рульового управління є комбінованим процесом. Адже крім самого керма, в авто є ще педалі, важелі перемикання передач. Ці елементи рульового управління можуть бути самими різними, залежно від моделей машин. Незмінно завжди — рульовий пристрій.

Якими ж можуть бути головні огріхи РУ? Рульовий механізм — досить надійний вузол авто, може «набігати» без вади і 200 тисяч кілометрів. Але від несправностей ніщо не захищене. Наприклад, з часом, обростає корозією рейка керма. В наслідок починають протікати сальники, далі — з’явиться стукіт. Від чого, все-таки, з’являється корозія? Тут винні не тільки клімат і складні умови експлуатації. Проблема може з’явитися і від неякісного ремонту рульового управління.

Досвідчений і совісний механік, змінюючи кермові тяги завжди повинен використовувати лише заводські металеві хомути, і не в якому разі — пластикові. Така «економія» обов’язково вилізе боком. Чи не буде забезпечена надійна герметизація вузла, тому, незабаром, і обросте іржею рейка. Автомобіль з ГУР дозволяє визначити несправність на ранніх стадіях. Складніше чекають справи з ЕУР варіантом. Тут поки визначиш проблему з рейкою, механізм виявиться вже істотно пошкодженим. Ремонт в такому випадку практично неможливий.

Якщо проблема з РУ не запущено, сам ремонт обійдеться відносно дешево. Можна буде навіть вкластися в 10 тисяч рублів. Бюджет передбачає зняття рейки, її абсолютну перегородку. Такий ремонт проводиться на спецоборудовании, передбачає шліфування рульової рейки максимум в 0,5 міліметра. При більш серйозних пошкодженнях доведеться замінити рейку.

 

Джерело

Комментирование и размещение ссылок запрещено.