Porsche зробить «чистий» драйверський 911-й | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Porsche зробить «чистий» драйверський 911-й

porsheb7f

Компанія Porsche збирається випустити нову, «чисту» модифікацію купе 911, яка буде доставляти «задоволення від водіння на дорогах загального користування, а не тільки на гоночній трасі». У такого варіанту не буде обмежень по кількості випущених машин, як було, наприклад, у R-версії дводверки. Про це з посиланням на главу відділу досліджень і розробок Porsche Міхаеля Штайнера повідомляє Autocar.

«Ми дізналися (після випуску 911 R — примітка« Мотора »), що все більше і більше людей хочуть отримати машину, яка просто буде приносити задоволення від водіння. У нас завжди були моделі як з обмеженими, так і з необмеженими тиражами. Для «чистих» спорткарів обмежувати тираж не потрібно », — заявив Штайнер.

Ніяких подробиць про модель топ-менеджер Porsche не привів. Більш того, поки невідомо, чи з’явиться така модифікації у поточної моделі або вона стане частиною лінійки 911 наступного покоління.

Купе Porsche 911 R дебютувало в березні 2016 року. Модель є найлегшою модифікацією купе серед усіх, коли-небудь випущених: її маса становить 1370 кілограмів. В основі R-модифікації лежить версія GT3 RS. У рух 911 R наводиться за допомогою чотирилітрової «шістки» потужністю 500 кінських сил і 460 Нм крутного моменту. Агрегат працює разом тільки з шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Тираж Porsche 911 R становить 991 екземпляр. У Німеччині вартість нового автомобіля становить 189 544 євро.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.