Jaguar придумав розумний кермо зі штучним інтелектом | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Jaguar придумав розумний кермо зі штучним інтелектом

yag4d44

Компанія Jaguar представила концепт інтелектуального керма c штучним інтелектом, який можна зняти і використовувати як особистого помічника. Його встановлять на ще не показаний концепт-кар Future-Type, створений для демонстрації того, якими будуть автономні транспортні засоби після 2040 року.

Новинка називається Jaguar Sayer — на честь Малькольма Сайер, дизайнера, який працював над легендарними D-Type, E-Type і XJS. Кермо майбутнього — це овал з полірованого металу з двома інформаційними дисплеями і голосовим управлінням.

Штучний інтелект керма записує дані про розпорядок дня власника і нагадує, наприклад, про майбутню зустріч. «Сайер» може передбачити, коли машині з автопілотом потрібно під’їхати до будинку власника або запропонувати водієві «драйверський» маршрут, на якому він захоче взяти керування на себе.

Розвиток каршерінгових сервісів в майбутньому дозволить міняти транспортний засіб в залежності від завдання — седан, спортивне купе або кросовер. Sayer зможе взаємодіяти з будь-яким з них. При підключенні керма всі збережені дані, наприклад, положення крісел, настройки аудіосистеми, маршрути навігаційної системи, будуть відразу ж застосовані до чергового автомобілю.

Jaguar Sayer представлять на спеціальному заході Jaguar-Land Rover Tech Fest, що пройде в Лондоні з 8 по 10 вересня.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.