Далекобійники почали всеросійську страйк проти «Платона» | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Далекобійники почали всеросійську страйк проти «Платона»

platon7f9b3e

Російські далекобійники почали в понеділок, 27 березня, безстрокову всеросійську страйк проти системи «Платон». Про це повідомляється на сайті Об’єднання перевізників Росії (ОПР).

В акції приймають участь водії ОПР, представники Міжрегіонального профспілки водіїв-професіоналів (МПВП), а також члени різних регіональних союзів та асоціацій.

Серед заявлених цілей страйку, зокрема, скасування системи «Платон», ліквідація транспортного податку, надання перевізникам обґрунтування розрахунків розміру акцизу на паливо, параметри режиму праці і відпочинку водіїв під реалії Росії, а також відставка уряду.

Як повідомили організатори страйку телеканалу «360», вони розраховують на підтримку від 10 до 20 тисяч водіїв по всій країні. Протестуючі мають намір зупинити вантажопотоки, в тому числі товарів народного споживання.

Повідомляється, що акція почалася в Петербурзі, Примор’я, Татарстані і в інших регіонах.

Як заявив журналіст «Эха Москвы» Олексій Веснін в своєму Twitter, вже почалися затримання учасників і лідерів страйку. Зокрема, організатору протесту в Петербурзі загрожує до 15 діб арешту.

Масові акції проти системи «Платон» проходили в грудні 2015-го — водії з багатьох регіонів поїхали в Москву, маючи намір заблокувати рух на МКАД. Поліція зупинила частина колон на під’їзді, тим не менш протести викликали тимчасове пом’якшення тарифної політики.

З 15 квітня 2017 року тариф планувалося підвищити в два рази — до трьох рублів за кілометр. 24 березня прем’єр-міністр Дмитро Медведєв прийняв рішення збільшити вартість проїзду для великовантажних автомобілів на чверть. Таким чином, зараз вартість складає 1,91 рубля за кілометр.

Система «Платон» почала працювати у листопаді 2015 року. З 15 квітня 2016-го реєстрація в системі стала обов’язковою для всіх великовантажних (від 12 тонн) автомобілів. Плата стягується як з російського, так і з іноземного транспорту. Зібрані кошти надходять у Федеральний дорожній фонд. Розробником та оператором «Платона» є компанія РТИТС, якою володіє Ігор Ротенберг, а також структури «Ростеха» і «РТ-Інвест».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.