У Nissan створили «розумний» годинник Nismo | Автопилот: о жизни на колесах и без них

У Nissan створили «розумний» годинник Nismo

Компанія Nissan стане першим автовиробником, що створив «розумний» годинник спеціально для власників Nissan Nismo. Вони пов’яжуть водія з автомобілем і надаватимуть його біометричні дані в режимі реального часу.

Концепт годинника Nismo, представлений сьогодні, буде показаний широкій публіці на Міжнародному автосалоні у Франкфурті 10 вересня. У компанії заявляють, що це перший крок Nissan в світ технологій ношених пристроїв, що відображає її прагнення пропонувати інноваційні продукти. Годинник Nissan Nismo Watch дозволить водію відстежувати різні показники автомобіля, включаючи дані про середню швидкість і витрату палива; діставати доступ до телематики автомобіля і даних про його характеристики під час заїздів на гоночному треку; стежити за власними біометричними показниками, включаючи дані про роботу серця; зв’язуватися з автомобілем через смартфон, використовуючи підключення по Bluetooth Low Energy; приймати від компанії Nissan повідомлення, що стосуються автомобіля.

«Ношені пристрої швидко набирають популярність, і ми хочемо використовувати переваги цих технологій, щоб зробити бренд Nismo доступнішим. У гонках і на тренуваннях компанія Nissan використовує новітні досягнення в біометричних технологіях, щоб поліпшити показники гонщиків Nissan Nismo Athletes. Ми хочемо дати нашим поклонникам можливість використовувати ці технології, щоб вони теж могли удосконалювати свої навики водіння автомобіля і одержувати більше яскравих емоцій від володіння продуктами Nismo», – заявив Гарет Дансмор, директор по маркетингу Nissan в Європі.

Раніше цього року компанія Nissan відкрила Nismo Lab – спеціальну мобільну лабораторію, оснащену передовими тренажерами з біометричними пристроями, такими як апарат для зняття електроенцефалограми. Також в її оснащення входить JukeRide – новітній аналізатор показників, що знімає біометричні і телематичні дані (з гонщиків Nissan Nismo Athletes і, відповідно, їх автомобілів) в режимі реального часу прямо в ході гонки. Ідея Nismo полягає в тому, щоб зробити ці технології XXI століття доступними для спортсменів з інших дисциплін і для власників автомобілів Nissan шляхом їх адаптації до ношених пристроїв. Для подальшого опрацьовування вже виділені три ключові напрями: електрокардіограма; електроенцефалограма, що показує ступінь концентрації водія і його емоційний стан; температура шкіри – для аналізу термодинаміки тіла людини і рівня рідини в ньому. Годинник Nismo також відстежуватиме і оцінюватиме активність в соціальних мережах – Facebook, Twitter, Pinterest і Instagram завдяки спеціальному додатку Nissan Social Speed.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.