У Росії почалися продажі нового Fiat 500 Sport | Автопилот: о жизни на колесах и без них

У Росії почалися продажі нового Fiat 500 Sport

«Спортивна» версія хетчбека одержала обробку в стилі Abarth і цінник на 100 000 рублів вищий за колишній.

На жаль, спортивність новинки виявляється майже виключно в дизайні. На відміну від європейців, яким доступні по-справжньому «гарячі» версії Fiat, в нашій країні продається автомобіль з 100-сильним бензиновим двигуном об’ємом 1,4 літра і 6-ступінчастою «механікою». Опціонально пропонується роботизована трансмісія.

Зовні Fiat 500 Sport виділяється спортивними бамперами, бічними спідницями, заднім спойлером і хромованими елементами. Від легендарного авто з скорпіоном на капоті Fiat 500 Sport дісталося кермо в стилі Abarth і спортивні сидіння. Обробка салону виконана в темних тонах, крізь які прориваються яскраві акценти червоного кольору.

У стандартній комплектації хетчбек оснащується сім’ю подушками безпеки, керованою голосом стереосистемою Blue&Me з радіоприймачем і CD/MP3-програвачем, кондиціонером, електростклопідйомниками, системою динамічної стабілізації VDC.

У Росії Fiat 500 Sport пропонується за ціною від 680 000 рублів, тоді як ціна звичайного «Чінквеченто» з мотором об’ємом 1,2 літра складає 562 000 рублів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.