«Преміальний» Renault Initiale Paris – перші зображення | Автопилот: о жизни на колесах и без них

«Преміальний» Renault Initiale Paris – перші зображення

У інтернет просочилися перші зображення концепткара Renault Initiale Paris, який після дебюту на 65-му Франкфуртському мотор-шоу ознаменує собою народження нового преміального суббренду французької марки. Розкішні Renault прийдуть спочатку до Китаю і Південної Кореї і тільки потім до Європи.

Renault Initiale Paris Concept Концепткар Renault Initiale Paris – не тільки передвісник майбутнього мінівена Espace, який в нинішньому поколінні проводиться з 2003 року, але також перший автомобіль нового преміального суббренду. Офіційних даних про прототип поки немає (ми навіть не упевнені, чи буде він називатися Initiale Paris), але постараємося зрозуміти, що таке розкіш в представленні французького автовиробника, на основі екстер’єру новинки.

Кроссоверообразний концепт («позашляховим» виявиться і серійний Espace), звичайно, виглядає дорого. Але за рахунок чого? Благородне лілово-перламутрове забарвлення кузова, хитромудрі деталі на зразок тієї ж головної оптики з світлодіодними елементами і. все! Чим порадує інтер’єр, поки, на жаль, невідомо, хоча ми чекаємо щось ніби фордівського Vignale – Initiale Paris, швидше за все, стане просто багатою комплектацією певних моделей (спочатку – Espace і Clio) з деякою родзинкою в плані стайлінгу.

Раніше повідомлялося, що першими Renault Initiale Paris побачать китайці і корейці, а трохи пізніше такі машини стануть просувати і в Європі.

Також про автомобільні новинки читайте тут.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.