Ряди бойової техніки Нацгвардії поповнять 10 нових броньованих автомобілів «Козак-ІІ» | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Ряди бойової техніки Нацгвардії поповнять 10 нових броньованих автомобілів «Козак-ІІ»

козак

Фото надані прес-службою НВО «Практика».

козак

«Основне завдання цієї машини — максимальний захист екіпажу. Крім пулезащитных властивостей, упор зроблено на захист від мін і саморобних вибухових пристроїв. При цьому машина досить мобільна і маневренна — часто такі машини їздять в містах. По суті «Козак — ІІ» — це щось середнє між військовим джипом та бронетранспортером. Такі автомобілі створені для умов партизанської війни, тобто ведення асиметричних бойових дій, повідомляє Про це повідомляє Цензор.НЕТ . з посиланням на КуПол.

«Козак — ІІ» відповідає всім світовим стандартам броньовиків класу «MRAP» ( mine resistant ambush protected — захищений від підриву і атак із засідок). Цей клас поділяється на три гілки: наш автомобіль за своїми характеристиками належить до другої з них, і зіставимо з «Dingo» — німецьким бронеавтомобилем, який дуже добре себе зарекомендував. Вони навіть чимось схожі візуально.

козак

козак

козак

«Козак — ІІ» — багатофункціональний автомобіль. Його можна використовувати для вивезення поранених, можна встановити і міномет, і кулемет, якщо стоїть таке завдання. У цих 10 машинах, які зроблені по техзаданию Нацгвардії, на башті встановлено кронштейн під кулемет НСВ (НСВТ), калібру 12,7 мм

На сьогоднішній день у виробництві знаходиться ще одна партія бронеавтомобілів «Козак — ІІ», — прокоментував подію начальник відділу розвитку НВО «Практика» Сергій Вілков.

козак

козак

козак Джерело: http://censor.net.ua/p342724 Джерело: http://censor.net.ua/p342724

Комментирование и размещение ссылок запрещено.
 Военторг склад