2014 Сентябрь | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Архивы за месяц Сентябрь, 2014

Варіатор (CVT) RE0F10A (JF011E) для передньопривідних машин

Варіатор (CVT) RE0F10A (JF011E) — наступна вдала розробка 2005 року Ніссан-Jatco для передньопривідних машин від 1.6 до 2.5 л. Попередник — RE0F06A встановлювався з 1999 року, викликав захоплені відгуки і наступна розробка JF011E відразу отримала замовлення для популярних кросоверів Додж-Caliber, Jeep-Compass, Сітроен-C-Crosser і практично захопила ринок передньопривідних авто середнього класу:

Як готують водіїв у Фінляндії

Фінляндія — одна з найбільш автомобілізованих країн Європи. Відстані великі, значна частина населення живе на хуторах і в маленьких містечках — без машини ніяк! За даними місцевого управління з безпеки руху, права мають понад 3,6 млн фінів, при тому, що населення країни — лише 6 млн осіб.

Mercedes-Benz і Audi будуть відчувати самокеровані автомобілі в Каліфорнії

Німецькі виробники преміальних автомобілів першими отримали ліцензії в Каліфорнії для тестування прототипів самокерованих автомобілів на дорогах загального користування.

Безпека руху безпілотних автомобілів довірять магнітам

Шведський автоконцерн Volvo продовжує роботу по розвитку своїх технологій безпілотних автомобілів і зараз веде розробку проекту, спрямованого на використання спеціальних магнітів, які допомагатимуть безпілотному транспорту безпечно пересуватися по дорогах суспільного користування.

Аеропорт «Пулково» замовляє будівельні роботи на 120 млн. рублів

Будівництво і реконструкція низки об’єктів для аеропорту «Пулково» оцінюються в 120 млн. рублів. Це стартова ціна закупівлі у формі «конкурентні переговори з визначенням результатів Комісією по закупівлях».

У Волгоградській області з`явилися сонячні світлофори

На дорогах Волгоградської області з`явилися перші світлофори, що працюють виключно від сонячної енергії. Унікальне ефективне устаткування, яке не потребує інших джерел живлення, вже встановлене на трьох пішохідних переходах в селищах Держприют, Колгоспна Ахтуба і хуторі Бурковськомe.