2014 Июнь 2 | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Архивы за день Июнь 2nd, 2014

Renault Duster: все одно дешевше. На 149 тисяч!

596 тисяч рублів за дефіцитний Duster, який коштує 745 тисяч? Ось це удача! Удача для Іллі Суманєєва з Кірова. Ілля запропонував за лот 767 тисяч рублів — він дуже хотів купити саме цей автомобіль.

Вотум довіри автомобільної індустрії США

Як продати автомобіль дорожче

Рано чи пізно всім доводиться розлучатися зі старим автомобілем. Зробити це хочеться якомога вигідніше для своєї кишені. Є кілька простих правил, які допоможуть вам у цьому. Як підвищити передпродажну вартість «робочої конячки», розповіли фахівці групи компаній teppo.biz, одного з найбільших дилерів автомобілів з пробігом в Східній Європі.

10 правил дорожньої етики, які полегшують життя водіям

Безпечне водіння завжди грунтується на співпраці між водіями, а не на конкуренції. Всім зрозуміло, що ставитися до інших так, як хотілося б, щоб ставилися до тебе — терпляче й спокійно реагувати на їх дії, навіть явно помилкові.

Які мотоцикли з пробігом найпопулярніші у Росії

Фахівці порталу ENGENIS вивчили запити відвідувачів сайту за квітень і травень і з’ясували, які марки мотоциклів росіяни шукали в минулі місяці найчастіше. Чемпіоном за кількістю запитів за квітень і травень стала «Ява».

Fiat отримає пікап від Mitsubishi

Італійський концерн Fiat не залишає планів щодо виведення на ринки Європи і Латинської Америки рамного повнопривідного пікапа. За останніми даними, через два роки Fiat почне продажі під своєю маркою новинки, яку буде отримувати від Mitsubishi.