2013 Март | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Архивы за месяц Март, 2013

BMW X4 вийде наступного року

Глава BMW Норберт Райтхофер повідомив, що купеовидний кросовер X4, який вироблятимуть на заводі у Спартанбурзі, з’явиться наступного року. На прес-конференції,присвяченій фінансовим результатам компанії BMW,  яка пройшла днями у Мюнхені, її головний виконавчий директор Норберт Райтхофер повідомив в інтерв’ю Automotive News Europe, що новий купевидний кросовер марки, модель X4, вийде наступного року.

Інспекторів ГІБДД озброїли планшетними комп’ютерами

У Росії почались продажі Nissan X-Trail Platinum 2012

Російські салони з продажу авто вже стартували реалізовувати новинки позашляховиків концерну Nissan. Мається на увазі модель Nissan X-Trail Platinum 2012. Дана модифікація пропонується на ринку тільки з могутніми бензиновими агрегатами.

Volvo представив своє авто під назвою Volvo XC40 2013

На автосалоні, що проходить у французькій столиці – Парижі, автомобільний концерн Volvo представив своє авто під назвою Volvo XC40 2013 роки, створене на тій же платформі, що і ще одна модель цього концерну – Volvo V40 2012.

V40 Cross Country 2012 – новий компактний кросовер від Volvo

Не звертаючи уваги на те, що модель концерну Volvo, що має індекс V40, відносно свіжа і не так давно вийшла в світ, зараз вже шведська компанія створила новий компактний кросовер, що має назву Cross Country 2012. Керівники концерну дало розголосу деякі технічні параметри свого нового творіння і його фото.

Audi надала широкій публіці свій концепт-кар Crosslane Coupe 2012

На автомобільному показі, який проходив в Парижі, німецька фірма Audi надала широкій публіці свій концепт-кар новенького компакт-диск-автомобіля Audi Crosslane Coupe 2012, оснащеного дахом, що зрушується, і свіжим гібридним силовим агрегатом.

Унікальний іспанський ретроспорткар продадуть з аукціону

Цей красивий маленький автомобіль існує в єдиному екземплярі і зараз виставлений на аукціон з вельми вражаючою стартовою ціною — 1,25 млн. доларів.

Економісти не згодні з весняними обмеженнями для великовантажів

Проти багаторічної практики заборони на проїзд по федеральних трасах великовантажів у період танення снігів виступило Мінекономрозвитку РФ. Про це повідомив начальник управління збереження автодоріг Росавтодору Ігор Астахов.

Карлос Гон: Майбутнє електромобілів залежить від Китаю

Московські таксі одержать єдиний тариф і право проїзду виділенками

Про це мер Москви Сергій Соб’янін сказав на зустрічі з керівниками компаній, таксомоторів столиці. «Ми пропонуємо запровадити єдиний тариф – в першу чергу на вокзалах», – наводить слова Соб’яніна inskoolentertainment.com. При цьому не повинно бути  різкого збільшення тарифу, щоб «в результаті таксі було доступнішим, а не навпаки, коли монопольно почали б підвищувати тарифи».

У Росії автобуси можуть оснастити алкозамками

Держдума Росії готує законопроект, що зобов’язує  перевізників і виробників оснащувати громадський транспорт алкозамкамі. Прилад не дозволить водію завести двигун, якщо рівень алкоголю в повітрі, що видихається, перевищує 0 промілле.