Новости | Автопилот: о жизни на колесах и без них

Архивы рубрики ‘Новости’

У Росії з’явилися нові дорожні знаки

znake30

З 1 травня в Росії з’являться кілька нових дорожніх знаків, серед яких «Виділена смуга трамвая», «Діагональний пішохідний перехід», суміщені знаки «Платна парковка» і «Парковка для інвалідів». Відповідний документ опублікувало видання «Поступ».

Работников мигрантских лагерей в США заподозрили в насилии над детьми

Власти США за последние четыре года получили около 5 тысяч жалоб на сексуальные домогательства к детям в американских лагерях для мигрантов. Об этом говорится в документах министерства здравоохранения и социальных служб страны, сообщает The Guardian.

Таксист сховав у машині камери для заглядання під спідниці пасажирок

taxic6e

У Гонконзі винесли вирок колишньому водієві Uber, який знімав пасажирок прихованими камерами. Про це повідомляє видання South China Morning Post.

У Франції знайшли колекцію з 80 закинутих автомобілів. Включаючи Lamborghini Miura!

lamb7c63bb89

У Франції знайшли колекцію з 81 покинутого автомобіля, при цьому серед них зустрічаються навіть такі рідкісні та цінні спорткари, як Lamborghini Miura P400 і Jaguar E-Type першого покоління. Всі машини будуть виставлені на аукціон.

Geely рассекретила конкурента Renault Arkana

  Кажется, скоро в мире не останется ни одной компании, в гамме которой не присутствовал бы купе-кроссовер. Этот сегмент, в котором еще недавно были представлены только премиум-бренды, активно расширяется: автопроизводители пытаются привлечь более молодую аудиторию. Geely решила не отставать: китайцы готовят к премьере купе-кроссовер FY11, созданный на модульной платформе CMA (Compact Modular Architecture). Реклама {«uid»:1,»hostPeerName»:»https://www.zr.ru»,»initialGeometry»:»{\»windowCoords_t\»:-8,\»windowCoords_r\»:1288,\»windowCoords_b\»:992,\»windowCoords_l\»:-8,\»frameCoords_t\»:1248.5,\»frameCoords_r\»:660,\»frameCoords_b\»:1248.5,\»frameCoords_l\»:100,\»styleZIndex\»:\»auto\»,\»allowedExpansion_t\»:0,\»allowedExpansion_r\»:0,\»allowedExpansion_b\»:0,\»allowedExpansion_l\»:0,\»xInView\»:0,\»yInView\»:0}»,»permissions»:»{\»expandByOverlay\»:false,\»expandByPush\»:false,\»readCookie\»:false,\»writeCookie\»:false}»,»metadata»:»{\»shared\»:{\»sf_ver\»:\»1-0-31\»,\»ck_on\»:1,\»flash_ver\»:\»32.0.0\»}}»,»reportCreativeGeometry»:true,»isDifferentSourceWindow»:false,»goog_safeframe_hlt»:{},»encryptionMode»:null}» scrolling=»no» marginwidth=»0″ marginheight=»0″ data-is-safeframe=»true» sandbox=»allow-forms allow-pointer-lock allow-popups allow-popups-to-escape-sandbox allow-same-origin […]

Bentley показав колекцію диванів на міланській виставці меблів

bent4b431

Компанія Bentley представила нову колекцію меблів на міланській виставці Salone del Mobile.

Тюменець проїхався по місту в ванні і отримав штраф за порушення ПДР

vanna

Тюменський відеоблогер Едуард Філіпов прокотився по місту в ванні на колесах, причепивши її до автомобілю. Він зняв поїздку на камеру і виклав відеозапис в Instagram .

Автошколи запропонували обмежити водіїв-новачків в їзді по ночах

Автошкола

Союз автошкіл Москви підготував пропозиції щодо зміни порядку навчання майбутніх водіїв, зокрема, виступивши за введення дворічного випробувального терміну для новачків і низку інших обмежень. Про це пише Поступ.

Унікальний скутер оцінили в 250 тисяч євро

Скутер vespa

Італійська дилерська фірма по торгівлі старовинної авто- і мототехникой Ruote Da Sogno виставила на продаж моторолер Vespa Numero 3 1946 року випуску. Про це повідомляється на сайті компанії.

Саудівські жінки дочекалися можливості сісти за кермо

sau7c0a9

У неділю, 24 червня, набуває чинності закон, що дозволяє жінкам із Саудівської Аравії керувати автомобілем. Про це повідомляє BBC News.

Кермо і гальма — головне в автомобілі

remont-rulevogo-upravlenya

Кермо і гальма — головне в автомобілі. За їх добробутом водії стежать дуже уважно. З ремонтом тут категорично не можна баритися.Ремонт рульового управління є комбінованим процесом. Адже крім самого керма, в авто є ще педалі, важелі перемикання передач.

 дешевые проститутки